Menu
Obec Vyšné Ružbachy
obecVyšné Ružbachy

Rada školy

funkčné obdobie 25. apríl 2016 - 24. apríl 2020

Predseda: Mgr. Pavol Patarák 
Členovia: 

  • Dáša Timčáková
  • Štefánia Klimentová do 31.08.2017
  • Anna Krutková od 01.09.2017
  • Ing. Dušana Dudziková
  • Viera Gerčáková do 31.08.2017 (vzdala sa funkcie)
  • Viera Šutorová od 01.09.2017 
  • MUDr. Bohuslav Kendra
  • Ing. Mária Budzáková do 31.08.2018 (ukončenie mandátu rodiča v MŠ)
  • Bc. Ingrid Gončárová  od 01.09.2018 
  • Ľudovít Fabis 
  • Pavol Gončár
  • Ján Gončár
  • Peter Šutor 

Obec

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Preklad (translations)

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Foto 12

Rôzne odkazy

natur

Aquavelo

COVID INFO

Covid 19

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 2
DNES: 45
TÝŽDEŇ: 45
CELKOM: 719665

Virtuálny cintorín

virtuálny cintorín

kamenarstvo

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Mobilná aplikácia

banner

google play

app store

Ochrana osobných údajov

GDPR