Menu
Obec Vyšné Ružbachy
obecVyšné Ružbachy

Doma sme vyhrali nad Šarišským Jastrabím 4:0

V poslednom domácom zápase sme potvrdili pozíciu favorita a vyhrali sme nad Šarišským Jastrabím 4:0. Víťazstvom sme si zabezpečili 1.miesto v tabuľke po jesennej časti!

Vo veľmi nepríjemnom, chladnom a upršanom počasí sa na zápas dostavilo 16 hráčov FK Slovan.  Hostia pricestovali presne 11ti. Rozhodca pred zápasom rozhodol, že terén je sposobili...

V 1. polčase sme začali dobre , keď hneď v úvode strelil premiérovy gól v sezóne Dominik Palčo. Nasledne  sa hralo prevažne na polovici súpera, ale naše 2 veľké šance vychytal peknými zákrokmi hosťujúci brankár. Pred koncom polčasu sa nám predsa len podarilo vsetiť 2 góly o ktoré sa postarali Ján Sčensný a Juraj Zolnerčík.

V 2.polčase sa terén a počasie ešte viac zhoršili. Pokračovali sme v tlaku... O ďalší gól sa postaral v 60. minúte Adrián Martinek. Po góle sa kapitáni oboch tímov s hlavným rozhodcom dohodli že terén je nespôsobili a ukončili zápas výsledkom 4:0.

Víťazstvom sme si definitívne zabezpečili 1.miesto po jesennej časti.

viac štatistik zo zápasu nájdete tu.

V poslednom zápase jesennej časti sa predstavíme v nedeľu 5.11.2017 v Litmanovej o 14:30

Dátum vloženia: 30. 10. 2017 7:46
Dátum poslednej aktualizácie: 10. 11. 2017 23:14
Autor: Maroš Fabis