Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Rada školy

 

      Rada školy pri ZŠ s MŠ Vyšné Ružbachy

funkčné obdobie 25. apríl 2016 - 24. apríl 2020
 

Predseda: Mgr. Pavol Patarák 

Členovia: 

  • Dáša Timčáková
  • Štefánia Klimentová           do 31.08.2017
  • Anna Krutková                    od 01.09.2017
  • Ing. Dušana Dudziková
  • Viera Gerčáková                  do 31.08.2017 (vzdala sa funkcie)
  • Viera Šutorová                    od 01.09.2017 
  • MUDr. Bohuslav Kendra
  • Ing. Mária Budzáková          do 31.08.2018 (ukončenie mandátu rodiča v MŠ)
  • Bc. Ingrid Gončárová           od 01.09.2018 
  • Ľudovít Fabis 
  • Pavol Gončár
  • Ján Gončár
  • Peter Šutor