Menu
Obec Vyšné Ružbachy
obecVyšné Ružbachy

V prípravnom futbalovom zápase sme vyhrali 5:1 nad FK Plavnica U19

V nedeľu 26.3.2017 o 14 00 sa uskutočnil prípravný priateľsky zápas s Plavnicou U19- dorast...

Tento zápas sa uskutočnil hlavne vďaka prestupu nášho brankára Juraja Zolnerčíka do FK Plavnica "A" (hosťovanie do 31.6.2017). Zápas zorganizoval predseda FK Peter Šutor v spolupráci so starostom Plavnice a manažérom futbalového klubu Rastislavom Grichom. Juraj Zolnerčík sa prípravného zápasu nezúčastnil z dôvodu jeho účasti na zápase "A" mužstva Plavnice na majstrovskom zápase vo Svite (Plavnica uhrala remízu 1:1)

FK Plavnica U19 je v sezóne účastníkom 3.ligy a momentálne sa nachádza na 10 mieste. Hostia prišli na zápas pod vedením asistenta trénera Mateja Mačeka. Naši chlapci boli vedení trénerom Ľubom Mačokom.

V chladnom počasí bola hra v úvede polčasu vyrovnaná bez väčších šanci na oboch stranách. Skóre otvoril v 37 minúte Dávid Lukčík (1:0). Následne v 40 minúte zvýšil Ján Sčensný na 2:0. V druhom polčase sa blysol hetrikom Tomáš Sekelský (60min, 65min a 70 min). Hostia znížili na konečných 5:1 premeneným pokutovým kopom v 85 minúte.

Ďakujeme domácim hráčom a hosťom z Plavnice za korektné priateľské stretnutie, ktoré bolo prospešné pre obe strany...

Rozhodoval: Peter Šutor