Menu
Obec Vyšné Ružbachy
obecVyšné Ružbachy

V Plavči sme vyhrali 2:1

V súboji 10.kola sme v nedeľu 22.10.2017 vyhrali v Plavči 2:1 a potvrdili 1.miesto v tabuľke.

Pred zápasom s Plavčom sa ospravedlnilo z pracovných a zdravotných dôvodov niekoľko hráčov, takže nakoniec do Plavča cestovalo presne 11 hráčov.

V chladnom a hmlistom jesennom počasí sme začali v 1 polčase dobre a hneď v 10.minúte sa podarilo skórovať Adriánovi Martinekovi ramenom. Hra bola vyrovananá. Veľkú šancu súpera pred koncom polčasu vychytal brankár Juraj Zolnerčík.

V 2.polčase sme mali prevahu a po faule na Patrika Libáka sa Jozefovi Hebanovi podarilo skórovať peknou strelou z priameho kopu. Pokračovali sme v dobrom výkone. Ďalšie dobré šance sme nepremenili a Plaveč znížil na 2:1. Do konca zápasu bola opäť hra vyrovnaná a víťazstvo sa nam podarilo udržať.

Po dobrom tímovom výkone sa nam podarilo nad Plavčom vyhrať 1:2.