Vývoz veľkoobjemových kontajnerov

veľkoobjemový kontajnerOznam

Obec Vyšné Ružbachy oznamuje občanom, že dňa 12.4.2019 t. j. v piatok budú pred obecným úradom Vyšné Ružbachy pristavené dva veľkoobjemové kontajnery. Taktiež budú pristavené dve vlečky, ktoré  budú určené na drevený nábytok,drevený odpad a na kovový odpad. Občania taktiež môžu na vyhradené a označené miesto uložiť ojazdené pneumatiky. Žiadame občanov, aby do pristavených nádob neuskladňovali orezané konáre, trávu a komunálny odpad. Na obecnom úrade budete informovaní, kde môžete uvedený biologický odpad odvážať. Taktiež Vás žiadame, aby ste do nádob nevhadzovali  nebezpečný odpad a to elektrospotrebiče, baterky, žiarovky a podobne. Nebezpečný odpad sa bude vyvážať 16.4.2019 t.j. v utorok. Zvoz bude zabezpečený firmou EKOS v uvedený deň. Nebezpečný odpad je potrebné uskladniť pred dom  na viditeľnom mieste v ranných hodinách v deň vývozu.

Vytvorené: 10. 4. 2019
Posledná aktualizácia: 10. 4. 2019 16:38