Plánované prerušenie distribúcie elektrickej energie v mesiaci december 2021

prerušenieVýchodoslovenská distribučná, a. s. oznamuje, že v mesiaci december 2021 sú v obci Vyšné Ružbachy plánované nasledovné prerušenia distribúcie elektriny:

Je nám ľúto, že práce, ktoré bezprostredne súvisia s opravou a pravidelnou údržbou distribučnej sústavy, obmedzia na nevyhnutný čas využívanie elektriny vo Vašej obci. Údržba je však kľúčová pre zabezpečenie spoľahlivej a bezpečnej distribučnej sústavy. Urobíme všetko preto, aby bola distribúcia elektriny v tejto oblasti obnovená čo najskôr. Pokiaľ to okolnosti umožnia, budeme sa snažiť skrátiť plánované prerušenie na nevyhnutné minimum. Aktuálne informácie o prípadnom skoršom ukončení prác nájdete na portáli eVSD ( www.vsds.sk v časti Plánované odstávky ).

VSD, a. s.

Odberné miesta ktorých sa prerušenie distribúcie elektrickej energie týka

Príloha

Vytvorené: 22. 11. 2021