Oznam k dani z nehnuteľnosti

daňové priznanieObec Vyšné Ružbachy oznamuje všetkým fyzickým a právnickým osobám, ktoré sa v priebehu roka 2020 stali vlastníkom nehnuteľnosti, užívateľom alebo správcom nehnuteľnosti alebo došlo k zmene druhu, výmeru pozemku, účelu využitia stavby, bytu alebo nebytového priestoru alebo došlo k inej zmene na nehnuteľnosti, že sú povinné podať priznanie k dani z nehnuteľnosti do 31. januára 2021.
* Vyplnené priznanie k dani z nehnuteľnosti môžete zaslať emailom na adresu: obecvr@slnet.sk, alebo zaslať poštou.
* Prosíme občanov, aby do daňového priznania uvádzali aj telefonický kontakt a emailovú adresu pre prípad, že by bolo potrebné niektoré údaje doplniť alebo spresniť.
* V prípade nejasností pri vypĺňaní priznania, nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle ☎ 052/43 98 110

Vytvorené: 21. 1. 2021
Posledná aktualizácia: 21. 1. 2021 14:09