Uskutočnil sa obecný futbalový turnaj pre verejnosť

FK Slovan Vyšné Ružbachy v spolupráci s DHZ a obcou Vyšné Ružbachy zorganizoval v nedeľu 12.8.2018 v poobedňajších hodinách futbalový turnaj pre širokú verejnosť obce. Informácie o podujatí a fotky nájdete pod.

Moderovania futbalového popoludnia sa výborne zhostil Peter Martinek.

od 13:00 zápasy žiakov

Najskôr nastúpili proti sebe žiaci do 11rokov a následne odohrali zápas žiaci do 15rokov.

Po zápasoch nasledovali pokutové kopy v žiackych kategóriách.

Všetkým zúčastneným žiakom boli na pamiatku odovzdané medaily a trička. Ocenenia odovzdávali žiakom rodáci z Vyšných Ružbách Patrik a Tamara Jedinákovci, ktorý aktívne hrávajú futbal vo vyšších slovenských ligách0

od 14:30 ukážka DHZ (Dobrovoľný Hasičský Zbor)

Hasiči predstavili útok a následne predstavili ukážku hasenie pomocou peny

od 15:30 zápas slobodní - ženatí

Vyvrcholením podujatia bol zápas slobodní - ženatí, ktorý sa skončil víťazstvom slobodných 4:3.

Pred zápasom a počas prestávky sa uskutočnili pokutové kopy v kategóriách do 35rokov a nad 35rokov.

Počas futbalového popoludnia bol pre všetkých návštevníkov podujatia podávaný výborný guľáš, ktorý uvaril Jozef Romaňák.

Za organizovanie pekného futbalového popoludnia patrí poďakovanie hlavne členom FK Slovan, DHZ Vyšné Ružbachy, obci Vyšné Ružbachy a všetkým zúčastneným hráčom a fanúšikom.

Vytvorené: 15. 8. 2018
Posledná aktualizácia: 15. 8. 2018 09:04